Sennheiser Game Zero

Sennheiser Game Zero


Producent/Marka: Sennheiser
produkt wystawiono w 8 sklepach

ceny od 633,00 zł do 675,49 zł

Oferty: 8

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Impedancja:
50 om
Mikrofon:
tak
Regulacja głośności:
tak
Rodzaj połączenia:
przewodowe
Typ:
nauszne

kolekcja słuchawek G4ME przeznaczona jest dla osób, które przywiązuja szczególną uwagę do jakości i szegółowości dźwieku. Niemiecka technologia wykonania przetwornikow oraz mikrofon z redukcją szumów pozwolą, abyś skupił się na akcji i zapomniał o słuchawkach.

Dzięki zaimplementowaniu systemu EAR (Ergonomic Acoustic Refinement) model G4ME™ ZERO zapewnia najwyższą precyzję i czystość brzmienia. Zmodernizowana, zamknięta konstrukcja kapsuł wyposażonych w stalowy, pomalowany grid pozwala usłyszeć nawet najdrobniejsze detale dźwiękowe w trakcie gry.

NAJWYŻSZA WYGODA
w trakcie prac nad modelem G4ME™ ZERO producent Sennheiser wróciła do punktu wyjścia w celu zdefiniowania na nowo koncepcji wygodnych słuchawek do gry. Celem było zaprojektowanie najwygodniejszych a zarazem najlepiej brzmiących słuchawek na rynku. Zdaniem producenta ten cel pozostał osiągnięty.

doskonałE dostosowanIE
Słuchawki G4ME™ ZERO zostały zaopatrzone w świeże kapsuły będące dalszym rozwinięciem konstrukcji wykorzystywanych w słuchawkach lotniczych. Nauszniki z dwuwarstwowej pianki z pamięcią wyposażone są w osłonę z grubej skóry. Dolna część nausznika jest grubsza celem zapewnienia dobrego kontaktu kapsuł wokółusznych z głową co zapobiega propagacji dźwięku do otoczenia w trakcie gry.

aktywnE WRAŻENIA DŹWIĘKOWE
Połączenie nowej konstrukcji, wykładzin oraz pianki z pamięcią gwarantujących szczelne dobranie słuchawek do ucha czynią z modelu G4ME™ ZERO najcichszy zestaw do gry na rynku. Dźwięk nie dociera zarówno z otoczenia do ucha gracza jak i w drugą stronę dzięki temu słuchanie nie jest uciążliwe dla osób znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu.

NIEMIECKA INŻYNIERIA DŹWIĘKU NAJWYŻSZYCH LOTÓW
Przetworniki wykorzystane w słuchawkach G4ME™ ZERO pozostały opracowane w laboratoriach producenta w Niemczech. Są zoptymalizowane w celu zapewnienia skrajnie dokładnego odwzorowania dźwięku bez względu na wariant gry. Każdy egzemplarz słuchawek jest indywidualnie testowany pod kątem mechanicznym i akustycznym.

przejrzyj RÓŻNICĘ!
mistrzowski mikrofon użyty w słuchawkach G4ME™ ZERO stanowi klasę samą w sobie. Układ redukcji szumu właściwy dla rozwiązań high-end zapewnia kryształowo czysty dźwięk w trakcie rozmowy ze współgraczami.

instynktownE STEROWANIE
Regulator głośności zintegrowany z prawą kapsuła zapewnia nieznaczny czas regulacji bez konieczności szukania przełączników na przewodzie. Słuchawki G4ME™ ZERO są w dodatku wyposażone w komfortowy mikrofon z funkcją mute. W celu jego wyłączenia wystarczy podnieść wspornik mikrofonu.

SKŁADANA budowa I ETUI
W celu eliminacji ryzyka zarysowania lub uszkodzenia podczas transportu słuchawki wyposażone są w składaną konstrukcję umożliwiającą złożenie i umieszczenie ich w dostarczonym etui transportowym.

wspaniałE dobranIE
Sennheiser jest jedynym producentem audio który produkuje równocześnie wysokiej klasy mikrofony użytkowane do nagrywania dźwięku w grach jak i zestawy słuchawkowe umożliwiające jego odtworzenie. Po co więc szukać pakietów słuchawkowych innych producentów?

parametry typowe słuchawek G4ME ZERO:

- pierwsze na świecie słuchawki do gier wyekwipowane w nauszniki z wielowarstwowej pianki z pamięcią
- nieszablonowa czystość i precyzja dźwięku dzięki przetwornikom opracowanym w laboratorium producenta
- najwyższa wygoda wykorzystywania dzięki zastosowaniu nauszników XXL
- fachowy mikrofon z systemem redukcji szumu oraz instynktowną funkcją mute
- zamknięta konstrukcja kapsuł zagwarantuje eliminację hałasu otoczenia co pozwala skoncentrować się na grze
- gwarancja 2 lata

komplet gromadzi:

- słuchawki G4ME ZERO
- etui
- instrukcja obsługi

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Sennheiser G4ME ZERO Gaming Headset w/ Mic Review

    If you're looking for an amazing sounding gaming headset with an integrated noise cancelling mic you really can't go wrong with these. Sennheiser makes some of the best headphones out there!...

  • Sennheiser G4ME ZERO Headset Review w/ Mic Test

    NCIX (CA) - http://www.ncix.com/detail/sennheiser-g4me-zero-professional-ergonomic-65-94031.htm NCIX (US) - http://www.ncixus.com/products/?sku=94031&vpn=506064&manufacture=Sennheiser%20Electronics...

  • Sennheiser G4ME ZERO Headphones - Audiophile grade gaming??

    Visit http://www.jayztwocents.com the the Official Website! OPEN THIS DESCRIPTION FOR COUPONS AND DISCOUNTS! The G4ME ZERO PC Gaming Headphones are a pretty nice set of studio grade headphones...

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio