Skullcandy XTPLYO

Skullcandy XTPLYO


Producent/Marka: Skullcandy
produkt wystawiono w 5 sklepach

ceny od 148,99 zł do 179,99 zł

Oferty: 5

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj połączenia:
przewodowe
Typ:
douszne

poprzez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest zaopatrzona w trzy opatentowane technologie do wyjątkowo bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki temu będziesz zapewniają,zawsze masz również w sytuacji wszelkich Twoich serii workouts motywuje opóźnień.

Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy opatentowane technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, by zatyczki zawsze pozostanie na swoim miejscu. Jeśli są odporne na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można zastosować do tego, co jest znacznym szkód przygotowywanie.

Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest wyposażony w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i oporne na pot, deszczu oraz inne wystarczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

Dlatego technologii, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do wygodnego silikonu, które możesz słuchawki za każdym razem czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki intensywność – bezpieczeństwo to ważna.

Dlatego nasze zastrzeżonej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można na dodatek jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki temu możesz zawsze wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak korzystnie, jak każdego urządzenia. Za pomocą jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio