Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 1 Czarny

Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 1 Czarny


Producent/Marka: Xblitz
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 58,04 zł do 58,99 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Słuchawki bezprzewodowe Xblitz UNI PRO 1 Xblitz Uni PRO 1 to podstawowy model z nowej rodziny słuchawek bezprzewodowych kolekcji Uni PRO. Jest to wyśmienity dobór dla każdego fana muzyki, który ceni sobie wysoką jakość dźwięku, a także funkcjonalność, lecz nie chce wydawać fortuny na wymarzone słuchawki.

Model Uni Pro 1 to dwie wyśmienicie grające pchełki schowane w komfortowym Etui ładującym, które jest w stanie ładować słuchawki bezprzewodowo w kieszeni Twoich spodni, lub w Twojej torebce. To wyjątkowo komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś.

Prosta komunikacja Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 1 starczy sparować z Twoim telefonem tylko raz. Ilekroć wyjmiesz słuchawki z etui, samoczynnie połączą się z Twoim urządzeniem mobilnym. Zaufaj nam, to dziecinnie proste, nawet laik sobie poradzi.

Jeśli mimo wszystko napotkasz problemy – nie przejmuj się, cały proces krok-po-kroku opisaliśmy w polskiej instrukcji, którą odszukasz w pudełku. Konkretny bass Zadbaliśmy o to, żeby dźwięk Twojej ulubionej muzyki był jak najkorzystniejszej jakości – od muzyki konwencjonalnej aż do heavy metalowego grania.

Dlatego także słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 1 znamionuje brzmienie głębokiego, solidnego bassu. Rozmawiaj wygodnie Nie musisz panicznie szukać telefonu, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Wystarczy, że naciśniesz wielofunkcyjny przycisk na jednej ze słuchawek, żeby odebrać połączenie.

Ciesz się rozmową z drugą osobą dzięki wbudowanym w słuchawki mikrofonom. Przycisk może też posłużyć do połączenia się z asystentem smart na Twoim telefonie, takim jak Siri czy Bixby. Etui ładujące Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 1 mają w zestawie specjalne etui z funkcją powerbanku.

Dzięki niemu możesz naładować urządzenie w każdej chwili — niezależnie od tego, jak daleko jesteś od najbliższego gniazdka. Choć brzmi to niewiarygodnie, nasze słuchawki możesz ładować w kieszeni Twoich spodni, czy w Twojej torebce.

W zestawie: słuchawki 2 pary gumek wymiennych stacja dokująca- power bank kabel ładujący USB

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio