Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 2 Czarny

Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 2 Czarny


Producent/Marka: Xblitz
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Słuchawki bezprzewodowe Xblitz UNI PRO 2 Design Xblitz Uni Pro 2 to słuchawki bezprzewodowe z zaimplementowanym mikrofonem, które łączą się z Twoim telefonem lub innych urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth.

Gdy nie korzystasz z zestawu słuchawkowego, możesz schować je do specjalnego etui, które naładuje te dwie nieduże pchełki. Pakiet jest wręcz miniaturowy. Zmieści się do każdej kieszeni czy torebki. Naładuj wszędzie Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 2 możesz naładować w każdej chwili — nieważne, jak daleko jesteś od najbliższego gniazdka.

Etui urządzenia zaimplementowany akumulator, który ładuje umieszczone w pudełeczku słuchawki. Nie musisz stresować się nagłym rozładowaniem akumulatorów słuchawek. W pełni naładowany komplet Xblitz Uni Pro 2 pozwala Ci cieszyć się muzyką choćby przez 4 godziny.

To prawie 80 Twoich ulubionych utworów! Od dzisiaj nic Cię nie ogranicza. Dzięki niewielkim wymiarom słuchawek bezprzewodowych Xblitz Uni Pro 2 możesz korzystać z nich wszędzie. Rozmawiaj poprzez nie w drodze do pracy albo zrelaksuj się, słuchając na nich ulubionej muzyki w domu.

Możliwości, które oferuje Ci to urządzenie są niemal nieograniczone. Dzięki mikrofonom zastosowanym w słuchawki bezprzewodowe nie musisz szukać telefonu, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Wystarczy, iż naciśniesz wielofunkcyjny przycisk na jednej ze słuchawek, by odebrać połączenie i cieszyć się rozmową.

Przycisku można wykorzystać na dodatek do połączenia się z asystentem smart na Twoim telefonie, takim jak Siri czy Bixby. Słuchawki z mikrofonem Xblitz doskonale sprawdzą się do prowadzenia rozmów poprzez komunikatory internetowe.

Zadbaliśmy o to, byś mógł radować się jak najlepszą jakością muzyki. Dlatego także słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 2 znamionuje głębokie, czyste brzmienie bassu. Mimo wszystko uważamy, że nasze słuchawki idealnie sprawdzają się w każdym typie muzyki od muzyki klasycznej aż do heavy metalowego grania.

W komplecie: słuchawki 2 pary gumek wymiennych stacja dokująca- power bank przewód ładujący USB

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio