SONY soundbar HTM-T500, HTMT500.CEL

SONY soundbar HTM-T500, HTMT500.CEL


Producent/Marka: Sony

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


2.1-kanałowa, kompaktowa listwa głośnikowa z obsługą Wi-Fi®/Bluetooth®Dzięki bezkompromisowej konstrukcji ta kompaktowa listwa głośnikowa będzie pasować w każdym miejscu i wypełni dom realistycznym dźwiękiem.

Z tym głośnikiem możesz rozkoszować się dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości w filmach i muzyce oraz wirtualnym dźwiękiem przestrzennym technice S-Force PRO Front Surround i nieprzeciętnymi basami w trybie Sofa.Korzyści: Dźwięk o wysokiej rozdzielczości technika S-Force PRO Front Surround Bezprzewodowy dwudrożny subwoofer Tak, jak chcieli artyściSłuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej aniżeli na płycie CD, poczujesz się jak w studiu.

Wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — spaja pasja do muzyki, co powoduje wrażenie, iż artysta występuje tuż przed Tobą. Oszczędny fason i ładne wykonanieDzięki neutralnemu wykończeniu i miękkim kształtom model HT-MT500 nadzwyczajnie wtopi się w każdy wystrój wnętrza, by otoczyć Cię dźwiękiem ze wszystkich stron.

wnętrze skąpany w dźwiękachNiech technika S-Force PRO Front Surround wypełni Twój salon wirtualnym dźwiękiem przestrzennym o kinowej jakości i spektakularnymi basami w trybie Sofa. Dwudrożny subwoofer w wąskiej obudowie możesz ustawić w pionie, albo umieścić go w niewidocznym miejscu pod sofą — dzięki specjalnemu trybowi miękkie obicia nie wytłumią jego dźwięku.

Brak problemów z umiejscowieniem i dobraniemSmukły i przystępny do skonfigurowania model HT-MT500 jest na tyle kompaktowy,z łatwością ustawisz go w każdym pomieszczeniu bez zasłaniania telewizora. Szczegółowa reprodukcja każdego dźwiękuDzięki obsłudze dźwięku o wysokiej rozdzielczości nie umknie Ci już żaden ton.

technika LDAC zapewnia kryształową jakość dźwięku w urządzeniach bezprzewodowych Bluetooth®, a technika DSEE HX optymalizuje skompresowane formaty audio do jakości bliskiej dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości.

lepszy dźwiękOprogramowanie Sony DSEE HX™ podnosi jakość dźwięku z istniejących źródeł (np. Plików MP3 albo AAC ze stratną kompresją) do poziomu bliskiego wysokiej rozdzielczości. Interpolacja skompresowanych plików pozwala tchnąć w muzykę więcej życia.

Lepsza łączność Bluetooth®Przy maks. Prędkości 990 kb/s LDAC przesyła ok. 3 razy więcej danych klasyczne Bluetooth® Audio, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku w wysokiej rozdzielczości.

zastosowany ChromecastPrzesyłaj do urządzenia audio muzykę i audycje internetowe i radiowe z ponad 100 aplikacji, w tym Muzyka Google Play™ i inne, korzystając ze smartfonu, tabletu lub laptopa. Wystarczy dotknąć przycisku przesyłania.

Spotify ConnectTeraz, korzystając z urządzenia audio, możesz słuchać muzyki z serwisu Spotify z aplikacją w roli pilota. Podłączanie głośników tylnychZestaw do obsługi dźwięku przestrzennego można rozbudować o bezprzewodowe głośniki tylne.

Wymagana jest aktualizacja oprogramowania. Przejrzyj zgodne produkty. Bezproblemowe łączenie, maksymalna kontrolaAplikacja SongPal pozwala kontrolować odtwarzanie muzyki ze smartfona. Łącząc się poprzez Bluetooth® z NFC, z łatwością możesz przesyłać strumieniowo utwory z linii zapisanej na urządzeniu mobilnym i innych urządzeniach w sieci domowej oraz bez ograniczeń korzystać z przesyłania strumieniowego online.

Bezprzewodowe przesyłanieWbudowana obsługa łączności poprzez Wi-Fi®, Bluetooth® i NFC pozwala zespolić się z Internetem w celu uzyskania natychmiastowego dostępu do usług w rodzaju Spotify i przesyłać strumieniowo muzykę z maszyn w sieci domowej.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Sony HTMT500 2.1 Channel Compact Soundbar with Bluetooth & Wi-Fi

    Everyone should be able to enjoy the powerful, immersive quality of the soundbar without it being a distraction. http://www.hughes.co.uk/sony.

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio