tuńczyk z wołowiną w galaretce 140g marki Schesir

tuńczyk z wołowiną w galaretce 140g marki Schesir


Producent/Marka: Schesir

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
mokre
Smak:
wołowina
Wiek kota:
kocięta
Wielkość opakowania:
0.14 kg

Schesir zagwarantuje różne smaki i przygotowanie pobudzające apetyt. Wysokowartościowa karma wyróżnia się naturalnymi składnikami. Schesir nie gromadzi barwników, środków stymulujących apetyt, udoskonalaczy smaku i środków konserwujących.

Tylko najkorzystniejsze części mięsa, i ryb są używane do produkcji tej karmy przyrządzanej na parze i ręcznie przygotowane. Sekret Schesir: Wysokowartościowe elementy i naturalna jakość. Producent Schesir gwarantuje naturalne składniki, dostatek, apetyczne smaki i adekwatne przygotowanie.

Karma dla kotów Schesir składa się w 100% z naturalnych komponentów, które nadają się na dodatek do spożycia poprzez ludzi. Przygotowanie pobudzające apetyt powoduje, iż Twój kot nie oprze się karmie Schesir.

na dodatek jest ona niezwykle prawidłowo przyswajana nawet poprzez koty wybredne. Schesir zalicza się do marek "cruelty free" i wszystkie jej opakowania są maja znak Cruelty Free i Dolphin Safe. Schesir 12 x 140 g: firma Schesir zapewnia najwyższą jakość wysokowartościowa karma dla kotów mieści wybrane składniki, w 100% naturalne jedynie najlepsze części ryb i mięsa, które przyrządzane są na parze i ręcznie przygotowane zastosowanie zdrowej receptury pobudzającej apetyt zagwarantuje wysoką akceptację nie zawiera barwników, ulepszaczy smaku i środków konserwujących Schesir Kitten w galarecie 12 x 140 g: 100% naturalnych komponentów, jakość komponentów odpowiada jakości artykułów nadających się do spożycia przez ludzi nie mieści barwników, udoskonalaczy smaku ani konserwantów kurczęta z hodowli niestosującej hormonów i ryby z otwartego morza nadzwyczajne, przyrządzone na parze i ręcznie przygotowane ryby i części ryb Nie wahaj się, skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Tylko poprzez krótki czas nabywając 10 puszek karmy mokrej Schesir lub Schesir Kitten otrzymasz 2 puszki gratis! Uwaga: Promocja dotyczy tylko artykułu o numerze 520648. Więcej informacji uzyskasz, klikając na poniższe linki: Karma dla kota Schesir 6 x 140 g Karma dla kota Schesir Kitten w galarecie 6 x 140 g

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla kotów