TV LED Toshiba 43U5863

TV LED Toshiba 43U5863


Producent/Marka: Toshiba
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Przekątna ekranu:
43 "

Ultra HD

Żyj i oddychaj przygodą na ekranie telewizora Toshiba 4K UHD. Pokazując obraz tak przejrzysty i fascynujący jak samo życie, telewizor 4K UHD wyświetla cztery razy więcej szczegółów niżeli modele Full HD.

Dolby Vision HDR

Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision odszukasz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany poprzez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i starannego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.

HDR10 i HLG (Hybrid Log Gamma)

Aby zapewnić więcej sposobów dostępu do materiałów HDR, nasze telewizory nie tylko obsługują format video HDR, HDR10,na dodatek format Hybrid Log Gamma czyli HLG. Zgodność z formatem HLG zapewnia, iż nasze modele są gotowe na rozwiązania przyszłości i gdy stanie się to potrzebne, będzie można oglądać na ich ekranach materiały HDR z sygnału antenowego.

Toshiba Smart Portal

Cały nowy świat rozrywki czeka na Twoim znacznym ekranie telewizora Toshiba, a wszystko to za zaledwie jednym kliknięciem. Wybieraj spośród szerokiej gamy muzyki, filmu, telewizji i społecznych aplikacji multimedialnych Toshiba. Z Netflixem i YouTube wynajdziesz sporo treści 4K. A z Opera TV, można odkryć jeszcze więcej rozrywki.Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, żeby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Tryb Eco
Nasz wkład posiadający na celu zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Powiększ wydajność energetyczną o trzydzieści procent z trybem Eco.
Secure Smart TV
Żeby pokazać, jak poważnie traktujemy prawo do prywatności, zostaliśmy pierwszą marką telewizorów, która otrzymała certyfikat i potwierdzenie bezpieczeństwa od rządu landu Bawaria.
Społeczny telewizor
Uzyskaj dostęp do mediów społecznościowych! sprawdź i zaktualizuj swoje konta mediów społecznościowych podczas oglądania telewizji.
Dolby Audio
Doświadcz wariant dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i usłysz więcej z akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
Dziel się ekranem
Podziel się swoimi najcenniejszymi wspomnieniami. Wyświetlaj zdjęcia ze smartfonu albo tabletu na dużym ekranie swojego telewizora Toshiba.
Nagrywanie USB
Czasami, obejrzenie czegoś raz nie wystarczy, jeśli chodzi o ulubione programy i filmy. Dzięki funkcji nagrywania na USB, można oglądać i nagrywać swoje najbardziej ulubione programy telewizyjne.
HDMI
Zaprojektowane z dwoma albo więcej portami HDMI, telewizory Toshiba sprawiają, że z łatwością można podłączyć mnóstwo sprzętów HD.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Telewizory