Viessmann kocioł vitodens 200-w 19kw + zasobnik vitocell 100-w (c) 100 l + czujniki temp. + akcesoria do montażu z020146

Viessmann kocioł vitodens 200-w 19kw + zasobnik vitocell 100-w (c) 100 l + czujniki temp. + akcesoria do montażu z020146


Producent/Marka: VIESSMANN

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Vitodens 200-W: Komfort ogrzewania w najefektywniejszy sposób

W skład zestawu wchodzi:

 • Kondensacyjny, gazowy kocioł wiszący Vitodens 200-W 19 kW z regulatorem E3
 • Zasobnik Vitocell 100-W rodzaj CUG (klasa C) ze stali rdzoodpornej o poj. 100 L
 • zestaw pomocniczny do montażu kotła (krzyżak montażowy)
 • sensor temp. Zewnętrznej
 • detektor temp. Wody użytkowej
Nowa generacja systemów cieplnych. Obszerniejsza produktywność, mniejsze emisje, prosta obsługa. Perspektywiczne, trwałe i cyfrowe. Vitodens 200-W wytycza kierunek ku przyszłości.

Vitodens 200-W jest inteligentną centralą energetyczną, spełniającą najwyższe oczekiwania wobec komfortu ogrzewania. Jego nowoczesne, funkcjonalne wzornictwo i czyste formy matowej powierzchni harmonijnie komponują się z każdą aranżacją mieszkania.

Przestawiany ekran: komfortowa obsługa na poziomie oczu

Dzięki możliwości przestawienia w górę 7-calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego można Vitodens 200-W obsługiwać za każdym razem wygodnie.

Palnik MatriX-Plus: serce Twojego ogrzewania

Nowy palnik MatriX-Plus podkreśla się przede wszelkich wydajnością pracy, niskimi emisjami substancji szkodliwych i cichą pracą. Specjalny promiennik MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwy na wysokie temperatury i zapewnia wysoką produktywność i trwałość palnika.

Lambda Pro Plus: automatyczna regulacja spalania zmniejsza koszty

automatyczne kontrolowanie jakości cyklu spalania kompensuje wahania składu gazu i pozwala wydłużyć cykl obowiązkowych przeglądów kominiarskich do trzech lat. A to gwarantuje stale wysoką produktywność kotła i obniżone koszty utrzymania.

Lambda Pro Plus

 • przypasowanie spalania do jakości gazu
 • stale wysoka skuteczność energetyczna
 • perspektywiczność
 • niskie koszty utrzymania
 • trzyletni cykl przeglądów

Inox-Radial ze stali szlachetnej: sprawny i trwały

Stal szlachetna to jest coś. Niepodatny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej jest sercem Vitodens 200-W. Przemienia on bardzo sprawnie energię spalania gazu w ciepło – praktycznie bez strat, z z niełatwym do pobicia współczynnikiem skuteczności 98 procent. A przy tym z niezawodnością, gwarantowaną poprzez szczególnie trwałą, wysokowartościową stal szlachetną.

10 lat gwarancji na wymienniki ciepła ze stali szlachetnej dla olejowych i gazowych kotłów kondensacyjnych o mocy do 150 kW.

Oto mocne strony Vitodens 200-W

 • istotnie prosta, instynktowna obsługa i zintegrowany interfejs WiFi
 • Wysoki komfort obsługi na 7-calowym barwnym wyświetlaczu dotykowym lub z aplikacji przenośnej ViCare App
 • Panel Energetyczny do wizualizacji produkcji i zużycia energii
 • Wysokie bezpieczeństwo eksploatacji, dzięki zintegrowanemu systemowi regulacji spalania Lambda Pro Plus
 • Nowy palnik MatriX-Plus powiększa skuteczność i redukuje emisje tlenków azotu
 • Trwały i istotnie produktywny wymiennik ciepła Inox-Radial
 • korzystna praca sygnalizowana widocznym z daleka, fluoryzującym wskaźnikiem Lightguide
 • Klasa sprawności energetycznej: A

Pulpit Energetyczny: łatwość ustawiania i obsługi rozszerza produktywność

Czy nastawianie parametrów i obsługa są nietrudne? To jest jedno z najważniejszych kryteriów decyzyjnych przy zakupie nowego ogrzewania. Vitodens 200-W pod tym względem jest po prostu doskonały. Można go obsługiwać prosto i instynktownie ze smartfona, tabletu albo bezpośrednio na obszernym, montowanym na dogodnej wysokości 7-calowym barwnym wyświetlaczu dotykowym na kotle. Wyświetlacz graficzny z menu tekstowym prowadzi użytkownika przez wszystkie punkty menu. A panel Energetyczny pozwala mieć za każdym razem na oku wartości zużycia energii.

Zintegrowany interfejs WiFi: komfort grzejny ma cyfrowe oblicze

poprzez zintegrowany interfejs WiFi gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens komunikuje się bezpośrednio z Internetem i jest zdolny tym samym do pracy w sieci i korzystania z serwisów cyfrowych. Aplikacja mobilna ViCare App jeszcze dodatkowo podnosi komfort obsługi. Pozwala za każdym razem i wszędzie posiadać pod kontrolą wszystkie funkcje ogrzewania. A w razie czego aplikacja serwisowa powiadomi bezpośrednio fachowca i wezwie pomocy.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kotły gazowe