VIESSMANN KONDENSACYJNY, GAZOWY KOCIOŁ WISZĄCY VITODENS 200-W 25KW Z020135

VIESSMANN KONDENSACYJNY, GAZOWY KOCIOŁ WISZĄCY VITODENS 200-W 25KW Z020135


Producent/Marka: VIESSMANN

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Vitodens 200-W: Komfort ogrzewania w najefektywniejszy sposób Nowa generacja systemów grzejnych. Pokaźniejsza produktywność, mniejsze emisje, prosta obsługa. Perspektywiczne, trwałe i cyfrowe. Vitodens 200-W wytycza kierunek ku przyszłości.

Vitodens 200-W jest inteligentną centralą energetyczną, spełniającą najwyższe oczekiwania wobec komfortu ogrzewania. Jego postępowe, funkcjonalne wzornictwo i czyste formy matowej powierzchni harmonijnie komponują się z każdą aranżacją mieszkania.

Przestawiany wyświetlacz: komfortowa obsługa na poziomie oczu

Dzięki możliwości przestawienia w górę 7-calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego można Vitodens 200-W obsługiwać za każdym razem komfortowo.

Palnik MatriX-Plus: serce Twojego ogrzewania

Nowy palnik MatriX-Plus wyróżnia się przede wszelkich wydajnością pracy, niskimi emisjami substancji zgubnych i cichą pracą. Specjalny promiennik MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwy na wysokie temperatury i zagwarantuje wysoką produktywność i solidność palnika.

Lambda Pro Plus: samoczynna regulacja spalania ogranicza koszty

automatyczne kontrolowanie jakości procesu spalania kompensuje wahania składu gazu i pozwala wydłużyć proces obowiązkowych przeglądów kominiarskich do trzech lat. A to gwarantuje stale wysoką produktywność kotła i obniżone koszty utrzymania.

Lambda Pro Plus

 • dopasowanie spalania do jakości gazu
 • stale wysoka sprawność energetyczna
 • perspektywiczność
 • niskie koszty utrzymania
 • trzyletni cykl przeglądów

Inox-Radial ze stali szlachetnej: wydajny i trwały

Stal szlachetna to jest coś. Odporny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej jest sercem Vitodens 200-W. Przemienia on niezwykle skutecznie energię spalania gazu w ciepło – praktycznie bez strat, z z nieprzystępnym do pobicia współczynnikiem sprawności 98 procent. A przy tym z niezawodnością, gwarantowaną przez bardzo trwałą, wysokowartościową stal szlachetną.

10 lat gwarancji na wymienniki ciepła ze stali szlachetnej dla olejowych i gazowych kotłów kondensacyjnych o mocy do 150 kW.

Oto atuty Vitodens 200-W

 • niezwykle prosta, intuicyjna obsługa i zintegrowany interfejs WiFi
 • Wysoki komfort obsługi na 7-calowym kolorowym wyświetlaczu dotykowym lub z aplikacji mobilnej ViCare App
 • Panel Energetyczny do wizualizacji produkcji i zużycia energii
 • Wysokie bezpieczeństwo eksploatacji, dzięki zintegrowanemu systemowi regulacji spalania Lambda Pro Plus
 • Nowy palnik MatriX-Plus powiększa skuteczność i redukuje emisje tlenków azotu
 • Trwały i istotnie wydajny wymiennik ciepła Inox-Radial
 • prawidłowa praca sygnalizowana widocznym z daleka, fluoryzującym wskaźnikiem Lightguide
 • Klasa skuteczności energetycznej: A

Pulpit Energetyczny: łatwość ustawiania i obsługi rozszerza wydajność

Czy nastawianie parametrów i obsługa są nieskomplikowane? To jest jedno z najważniejszych kryteriów decyzyjnych przy zakupie nowego ogrzewania. Vitodens 200-W pod tym względem jest po prostu genialny. Można go obsługiwać prosto i intuicyjnie ze smartfona, tabletu albo bezpośrednio na dużym, montowanym na dogodnej wysokości 7-calowym barwnym wyświetlaczu dotykowym na kotle. Ekran graficzny z menu tekstowym prowadzi użytkownika przez wszystkie punkty menu. A panel Energetyczny pozwala posiadać zawsze na oku wartości zużycia energii.

Zintegrowany interfejs WiFi: komfort cieplny ma cyfrowe oblicze

poprzez zintegrowany interfejs WiFi gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens komunikuje się bezpośrednio z Internetem i jest zdolny tym samym do pracy w sieci i korzystania z serwisów cyfrowych. Aplikacja przenośna ViCare App jeszcze dodatkowo wznosi komfort obsługi. Pozwala zawsze i wszędzie posiadać pod kontrolą wszystkie funkcje ogrzewania. A w razie czego aplikacja serwisowa powiadomi bezpośrednio fachowca i wezwie pomocy.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kotły gazowe