Whirlpool ADP 925

Whirlpool ADP 925


Producent/Marka: Whirlpool
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Klasa energetyczna:
A
Kolor:
srebrny, biały

Zmywarka ADP925IX

technika 6-ty Zmysł

Zmywarki Whirlpool zapewniają nie tylko unikatową sprawność zmywania ale są także przychylne dla środowiska. Urządzenia, w których wykorzystano inteligentną technikę 6-ty Zmysł automatycznie modyfikują proces zmywania w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń. Zapewnia to nieprzeciętne rezultaty i zagwarantuje oszczędność czasu, wody i energii.

KLASA A++
Dzięki nowatorskim rozwiązaniom świeże zmywarki oferują klasę wydajności energetycznej A++. Zużywają choćby do 20% energii mniej niż modele klasy A.

Trzeci kosz (szuflada)
W nowych zmywarkach Whirlpool wyszukasz dodatkowy trzeci kosz, w którym z łatwością możesz zmywać sztućce, filiżanki oraz wszelkie akcesoria kuchenne. To sprężyste rozwiązanie zagwarantuje trafne wykorzystanie miejsca w komorze urządzenia.

Multizone - zmywanie strefowe
Zmywanie strefowe to wspaniałe rozwiązanie, gdy chcesz umyć niewielką ilość naczyń. Multizone pozwala Ci wybrać pomiędzy zmywaniem naczyń jedynie w górnym lub dolnym koszu. W górnym koszu zaleca się myć naczynia codziennego użytkowania takie jak talerze czy filiżanki. Dolny kosz natomiast idealnie sprawdza się w sytuacji naczyń bardziej zabrudzonych, garnków i rondli. Wybór opcji Multizone oznacza więcej oszczędności - aż do 20% mniejsze zużycie wody, czasu i energii elektrycznej!

Program powszedni
Program bardzo polecany do codziennego zmywania naczyń przeciętnie zabrudzonych. Maksymalna skuteczność zmywania przy stosownym zużyciu prądu, wody i czasu.

Program prędki
Program asygnowany do naczyń lekko zabrudzonych, bez zaschniętych resztek potraw.

Program aktywny
Program zalecany do wyjątkowo brudnych naczyń, niezwykle patelni i garnków.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Zmywarki