Wideodomofon kolorowy, otwieranie 2 wejść, 7" VDP-22A3 PLUTON G EURA, VDP-22A3

Wideodomofon kolorowy, otwieranie 2 wejść, 7" VDP-22A3 PLUTON G EURA, VDP-22A3


Producent/Marka: EURA-TECH

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


wideodomofon barwny, otwieranie 2 wejść, 7" VDP-22A3 PLUTON G EURA. Model VDP-22A3 to jednorodzinny videodomofon Eura Connect składający się z modułu wewnętrznego (monitora), modułu zewnętrznego oraz zasilacza prądu stałego. PLUTON G to idealne rozwiązanie, które oprócz podstawowej komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery i sterowania ryglem przy wejściu na posesję - pozwala na również obsługę drugiego wyjścia, np. Bramy.

Głośnomówiący monitor VDA-02A3 zaopatrzony jest w pokrętła regulacyjne umożliwiające przypasowanie głośności rozmowy, jasności, a także nasycenia obrazu. Używając przycisku znajdującego się nad nimi użytkownik może wybrać jedną z 8 dostępnych melodii gongu, a przesuwając przełącznik - zmienić jej głośność. Ten wysokiej jakości odbiornik w odcieniu grafitowym, o wymiarach 160 x 240 x 17 mm, to 7” kolorowy monitor TFT o rozdzielczości 480 x 234 pikseli.
wyposażona w daszek ochronny kaseta zewnętrzna VDA-11A3, o współczynniku ochrony IP44 zezwala na poprawną pracę wideodomofonu choćby w skomplikowanych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości kamera zapewnia świetne atrybuty obrazu, ponadto w nocy - dzięki 6 diodom LED umożliwiającym podgląd otoczenia kasety zewnętrznej przy niedostatecznym natężeniu oświetlenia. Kaseta zewnętrzna tworzona jest ze stopu aluminium i dedykowana jest do konstrukcji natynkowego. Wariant przetwornika kamery zamontowanej w kasecie to kolor CMOS 1/4". Jej stopnie kąt widzenia to 55o. Rozmiary kasety zewnętrznej VDA-11A3 to 144 x 64 x 52 mm.

Istnieje możliwość rozbudowy videodomofonu o monitor i unifon (należy sprawdzić w tabeli kompatybilności).

Eura-Tech jest producentem i importerem pionierskich artykułów i systemów z branży zabezpieczeń i automatyki domowej. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Eura-Tech jak czujniki czadu, czujniki czadu i gazu, domofony, czy videodomofony.

szczegółowe dane producenta znaleźć można TUTAJ

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Domofony i wideodomofony