Wideodomofon VDP-12A3 TYTAN BIAŁY EURA, VDP-12A3WHITE

Wideodomofon VDP-12A3 TYTAN BIAŁY EURA, VDP-12A3WHITE


Producent/Marka: EURA-TECH

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


wideodomofon VDP-12A3 TYTAN BIAŁY EURA. Postępowy videodomofon, którego zadaniem jest komunikacja pomiędzy osobą znajdującą się na zewnątrz posesji, a domownikiem. Ten jednorodzinny pakiet wideodomofonowy składa się z monitora VDA-06A3, kasety zewnętrznej VDA-81A3 oraz adaptera sieciowego VZA-63A3. System ten można rozbudować o jeden dowolny monitor z serii Eura Connect. Model VDP-12A3 oprócz komunikacji głosowej, umożliwia w dodatku dzięki kamerze - widok osoby przy furtce, obsługę rygla elektromagnetycznego oraz dodatkowo obsługę bramy wjazdowej. System wymaga instalacji domofonowej.

7” monitor głośnomówiący w kolorze białym, ma pokrętło regulacji głośności rozmowy, a także jasności i nasycenia obrazu. Do wyboru jest 16 różnych melodii dzwonka. Atutem tego modelu jest dodatkowa pamięć wewnętrzna, która pozwala zapisać do 100 fotografii z kasety zewnętrznej, które można oglądać przełączając dotykowe przyciski w prawo lub lewo. Monitor VDA-06A3 to wysokiej jakości towar, którego wymiary to 152 x 215 x 23 mm, a waga 431 g. Atrakcyjny design monitora znakomicie spełni oczekiwania w każdym domu, czy apartamencie.

Kaseta zewnętrzna VDA-81A3 asygnowana jest do konstrukcji natynkowego, na zewnątrz budynków (IP44). Zbudowana jest ze stopu aluminium niepodatnego na opady atmosferyczne i w dodatku posiada daszek ochronny. Kaseta wyekwipowana jest w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 700 TVL z obiektywem o polu widzenia 53o. Wokół kamery rozmieszczonych jest 5 białych diod LED, które oświetlają rozmówcę w nocy. Ciekawostkę jest, iż diody LED aktywowane są przez detektor zmierzchowy i włączają się automatycznie, przy niedostatecznym oświetleniu otoczenia. Kaseta ma mikrofon, głośnik oraz klawiaturę numeryczną, dzięki której można wejść na posesję po wpisaniu trafnego kodu. Rozmiary kasety to 198 x 82 x 52 mm, a waga 576 g.

Eura-Tech jest producentem i importerem prekursorskich produktów i systemów z branży zabezpieczeń i automatyki domowej. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Eura-Tech jak czujniki czadu, czujniki czadu i gazu, domofony, czy videodomofony.

szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Domofony i wideodomofony