Wideodomofon Vidiline VIDI-VDP-7S-W, VIDI-VDP-7S-W

Wideodomofon Vidiline VIDI-VDP-7S-W, VIDI-VDP-7S-W


Producent/Marka: VIDILINE

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


wideodomofon Vidiline VIDI-VDP-7S-WPanel zewnętrzny


Panel videodomofonowy stworzony jest ze stopu aluminium, montowany natynkowo. Posiada moduł kamery z diodamy podczerwieni co pozwala na bezproblemową pracę w warunkach nocnych. Panel jest przypasowany do konstrukcji na zewnątrz budynku. Otwieranie zamka czy także prowadzenie rozmowy odbywa się bez konieczności wywołania ze strony panela wewnętrznego.


Monitor z 7-calowym barwnym wyświetlaczem

Ten prosty, wykwintny i progresywny, a zarazem dyskretny panel z ekranem o przekątnej 7 cali spełni oczekiwania nieprzeciętnie w każdym mieszkaniu. Urządzenie uwydatnia się dzięki sporemu, kolorowemu ekranowi LCD, podświetlanym przyciskom dotykowym oraz slotowi na karty micro SD (do 32gb)- w celu zapisu oraz filmów z kamery.


Główne funkcje zestawu

elastyczność, prostota i elegancja stają się kluczowymi wyznacznikami przyjemnej komunikacji pomiędzy domem i jego otoczeniem. Dzięki wideodomofonom producenta Vidiline wszystko staje się realne. Urządzenia Vidiline czynią życie łatwiejszym.


Możliwość podłączenia kamer analogowych CCTV

wideodomofon został dopasowany do rozbudowy o dodatkowe kamery monitoringu CCTV w systemie PAL. Przełączanie obrazu między panelem zewnętrznym, a dodatkowymi kamerami odbywa się przy pomocy przycisku "Monitoring" umieszczonego na monitorze.


zastosowany slot micro SD

Monitor został wyekwipowany w slot na karty micro SD do 32 GB. Pozwala nam to na zapis nagrań z kamery CCTV lub fotografii z panela zewnętrznego na karcie pamięci (funcje przystępne wyłącznie po wywołaniu z panela). Możliwość podglądu zapisanych plików na monitorze.


Specyfikacja techniczna:Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Domofony i wideodomofony