Windows 7 Professional, naklejka z kluczem i DVD 32-bit

Windows 7 Professional, naklejka z kluczem i DVD 32-bit


Producent/Marka: Microsoft

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Wersja:
Windows 7

doskonały system operacyjny dla zaspokojenia potrzeb nawet najmocniej zaawansowanych użytkowników. Dzięki wielu wykorzystanecznym funkcjom, praca na komputerze będzie szybsza i bardziej sprawna aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Windows 7 Professional ustawia wysoki kanon dla interakcji z maszyn drukujących, projekcji lub urządzeń sieciowych. Funkcja Tryb Windows XP umożliwia korzystanie z programów zgodnych z systemem Windows XP, poprzez co praca będzie bardziej skuteczna ze względu na dużą prędkość i stabilność systemu, a dzięki wsparciu procesorów wielordzeniowych, umożliwia uruchamianie kilku aplikacji na raz.

System pozwala na również podłączenie kilku monitorów komputerowych. A jeśli używasz jedynie jeden monitor, to niewątpliwie wyszukasz samoczynne zmniejszenie okien jedynie przez przeciąganie okna i inne równie przydatne funkcje.

Zdalny pulpit – użyj swojego komputera z dowolnego miejsca Dzięki funkcji "zdalny pulpit" możesz korzystać z wielu maszyn z jednej sieci w całym Internecie. Dzięki czemu można korzystać zdalnie ze wszelkich programów i plików ze swojego komputera tak, jakbyś siedział przed nim.

Więc, czy chcesz korzystać z komputera w pracy czy w domu lub chcesz pomóc rodzinie albo znajomym z problemem komputerowym, za każdym razem znajdziesz zastosowanie dla tej funkcji. Innowacyjne tworzenie kopii zapasowych = żaden problem W "Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie" funkcja pozwala nie martwić się o swoje aplikacje i dane.

starczy ustawić automatyczne tworzenie kopii zapasowych informacji na zewnętrznym nośniku albo sieciowym urządzeniu i po prostu pracować. W przypadku awarii dysku system będzie odzyskiwał dane z wybranego ośrodka i będziesz mógł kontynuować pracę, tam gdzie została Ci ona przerwana.

Grupa domowa – udostępniaj swoje pliki W systemie Windows 7 można prosto udostępniać dokumenty, muzykę, filmy, fotografie, a choćby drukarki wszystkim z rodziny. System pozwala wybrać, co zostanie udostępnione, a co pozostanie prywatne wyłącznie do odczytu.

Boisz się utraty informacji? Niepotrzebnie - dzięki ustawieniu hasła grupy domowej, wasze wspólne informacje mogą być dostępne tylko dla tych, którzy podadzą hasło. Łączenie się z siecią firmową - proste i nietrudne Windows 7 Professional pozwala na bezpieczne łączenie się z siecią firmową i udostępnianie dokumentów z uczelni.

Funkcja "Wyświetl dostępne sieci" w dolnym pasku narzędzi pozwala na podłączenie do sieci bezprzewodowej, telefonu albo sieci VPN przy pomocy trzech prostych kliknięć.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Jakiego Windowsa potrzebujesz? OEM vs BOX

    Składasz właśnie komputer? A może chcesz w końcu porzucić przestarzały system operacyjny i przenieść się na odświeżone środowisko Windows? Ten poradnik pomoże Ci zdecydować jaką...

  • Aktywator Windows 7 - Aktywacja windowsa 2016

    Oto poradnik skąd pobrać i jak zainstalować Aktywator windows 7 na swój komputer PC. Podaje link: http://godneprogramy.pl/aktywator-windows-7 Zapraszam również na kanał xMerghani:...

  • Skąd pobrać i jak zainstalować Windows 7 professional

    Oto poradnik Skąd pobrać i jak zainstalować Windows 7 professional na swój komputer PC. Podaje link: http://godneprogramy.pl/skad-pobrac-windows-7-professional-pobierz-teraz/ Zapraszam...

Sprawdź przedmioty w kategorii Oprogramowanie