Windows 7 professional polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / faktura vat / 32-64bit / wyprzedaż marki Microsoft

Windows 7 professional polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / faktura vat / 32-64bit / wyprzedaż marki Microsoft


Producent/Marka: Microsoft
produkt wystawiono w 6 sklepach

Oferty: 6

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Wersja:
Windows 7

O NAS

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam dokument Top-producent. Atest przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu poprzez ich zadowolonych klientów. Dokument Top-producent to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w powszednim działaniu. Dziękujemy, że zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, iż każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

zapewniamy legalność pochodzenia licencji

Sprzedajemy używane oprogramowanie zgodnie z przepisami prawa.

• Pierwotne wprowadzenie oprogramowania do obrotu nastąpiło na obszarze Unii Europejskiej za zgodą osoby, której przysługują prawa autorskie (w postaci fizycznego nośnika danych lub przez udostępnienie w Internecie).
• Udzielenie licencji na oprogramowanie nastąpiło jako świadczenie wzajemne w zamian za wniesienie opłaty, umożliwiającej posiadaczowi praw osiągnięcie rekompensaty odpowiadającej wartości gospodarczej kopii oprogramowania.

• Licencja przewiduje nieograniczone w czasie korzystanie z oprogramowania.

• Nasi dostawcy zapewniają, iż pierwotny licencjobiorca oraz każdy następny usunął swoje kopie programu w czasie odsprzedaży.

• Potwierdzamy iż zostały spełnione wszystkie warunki zbycia oprogramowania.

• Licencje są przekazywane zgodnie z obowiązującą dyrektywą 2009/24 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych, oraz ze wszystkimi innymi obowiązującymi przepisami prawa. Przeniesienie licencji jest akredytowane przez kilka orzeczeń sądowych oraz według wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który ostatecznie odpowiedział na pytanie dotyczące niepewności prawnej przeniesienia licencji na rzecz wszelkich klientów, którzy mogą wreszcie czerpać korzyści z niższych cen.

System operacyjny Microsoft Windows 7 Professional

System operacyjny Windows 7 Professional jest następcą systemu Windows Vista. System ten, jak wszystkie mistrzowskie edycje systemów operacyjnych,Windows 7 Professional został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach, a także do pracy w przedsiębiorstwach. W Windows 7 Professional zostało wprowadzone niezwykle dużo ulepszeń i to w wielu zakresach. Dotyczy to zarówno części optycznej, optymalizacji interfejsu, jak i części systemowej oraz bezpieczenstwa. Dokonano zmian w Windows Explorer i nowym centrum zabezpieczeń w nowym wydaniu systemu Windows 7 Professional.

System Windows 7 Professional to wzrost wydajności i intuacyjna obsługa

przychylny interfejs użytkownika jest priorytetem firmy Microsoft w systemie Windows 7 Professional. Dlatego właśnie w systemie operacyjnym Windows 7 Professional poprawiono zarówno szatę graficzną wielu programów, jak na dodatek samego systemu. Sporo programów, takich jak Paint, WordPad zostały wyposażone we wstążke, tak jak to miało miejsce już w programach Microsoft Office 2007. Znany z Vista pasek programów, został z Microsoft Windows 7 Professional usunięty. Widgety mogą teraz być umieszczane na dowolnym miejscu pulpitu w systemie Windows 7 Professional.

Windows 7 Professional działa szybciej niżeli jego poprzednia wersja a oczekiwania systemowe, mimo wielu optymalizacji, są mniejsze aniżeli u poprzednika. Windows 7 Professional wprowadza w dodatku nowy DirectX 11, który odpowiedzialny jest za poprawę sprawności w obróbce grafiki. Windows 7 Professional obsługuje dzisiaj alternatywne urządzenia wejściowe rodzaju tablet z najróżniejszymi funkcjami, takimi jak multi-touch.

Innowacje programowe w systemie operacyjnym Windows 7 Professional

poprawę sprawności, czy optymalizacja interfejsu nie są jedynymi korzyściami, które ma Państwu do zaoferowania Microsoft Windows 7 Professonal. Nowe programy i funkcje wyraźnie przyspieszają pracę i usprawniają zarządzanie w systemie Windows 7 Professional:

  • Biblioteki: wirtualne foldery w oglądarce Windows 7 Professional do prędkiego zarządzania danymi.
  • świeże centrum zabezpieczeń: skaner antywirusowy i monitorowanie firewalla w systemie Windows 7 Professional.
  • Sterowanie głosem: pomoc użytkownikom niepełnosprawnym w systemie Windows 7 Professional.
  • Device Stages: zarządzanie obsługą maszyn zewnętrznych w systemie Windows 7 Professional.
  • Program do protokołowania blędów w systemie Windows 7 Professional.
  • Konfiguacja sieci domowych w systemie Windows 7 Professional.
  • Polepszona wyszukiwarka w systemie Windows w systemie Windows 7 Professional.

Kolejną optymalizacją w systemie operacyjnym Windows 7 Professional, było usunięcie szeregu programów i niektórych funkcji z paska zadań Windows Media Player, i z Windows Explorer’a. W zamian za to, wprowadzono w systemie Windows 7 Professional szereg innych funkcji i dodatków.

Windows 7 Professional jest także wspierany przez Windows Server Domains. Tryb XP umożliwa Państwu teraz uruchamianie starszych programów także na Windows 7 Professional. Ponadto, po zakończeniu Mainstream Support-Phase, otrzymacie wraz z systemem operacyjnym Windows 7 Professional specjalna Extended Support-Phase.

Bezpieczeństwo z systemem operacyjnym Windows 7 Professional

Windows 7 Professional jest nie tylko nietrudny w obsłudze i wyjątkowo sprawny: Microsoft potraktował tu kwestie bezpieczeństwa, ponadto jako sprawę priorytetową.

System Windows 7 Professional obsługuje dzisiaj na dodatek standardowo biometryczne uwierzytelnianie przy pomocy odcisków palców. W porównaniu z Windows Vista, w Microsoft Windows 7 Professional osiągalne jest tylko stopniowe sterowanie kontami użytkownikow. W systemie Windows 7 Professional pracuje z tzw: czarna lista programów systemowych, gdzie dostosowywane są prawa administratora. Ma to na celu rozszerzene bezpieczeństwa w pracy z krytycznymi aplikcjami w systemie Windows 7 Professional. Wszystkie one są oddzielnie rozpatrywane i podczas realizacji, bądą zawsze żądały potwierdzenia. By system pozostawal cały czas bezpieczny, Microsoft regularnie dostarcza wszystkich aktualizacji programów i sterowników.

Zakupujac Microsoft Windows 7 Professional, dostajecie Państwo do ręki doskonały system operacyjny dla przedsiebiorstw lub klientów o wysokich kryteriach w sferze prywatnej. Rozszerzone funkcje i dodatki pomagają Państwu stosownie zastosować Wasz komputer.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Oprogramowanie