Yamaha YSP-2700, YSP-2700 BL

Yamaha YSP-2700, YSP-2700 BL


Producent/Marka: YAMAHA

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Soundbar YAMAHA YSP-2700 Yamaha MusicCast YSP-2700 to nie jest zwykły soundbar - to progresywny cyfrowy projektor dźwięku, który pozwala radować się prawdziwymi efektami przestrzennymi podczas oglądania filmów, a także stanowczo naturalnym brzmieniem dźwięku stereo.

MusicCast YSP-2700 wyposażony jest w bezprzewodowy subwoofer, który pozwala uzyskać konkretne, solidne brzmienie efektów dźwiękowych i zagwarantuje pokaźniejszą swobodę przy ustawianiu głośnika. Telewizor, odtwarzacz Blu-Ray albo konsolę możesz z łatwością podłączyć za pomocą przewodu HDMI.

na dodatek, będąc częścią systemu Yamaha MusicCast, urządzenie może stanowić składnik wielostrefowego nagłośnienia całego domu, bezprzewodowo! Swoją wyjątkowość w produkowaniu prawdziwego dźwięku przestrzennego MusicCast YSP-2700 zawdzięcza bezkonkurencyjnej technice YSP firmy Yamaha: urządzenie wykorzystuje 16 głośników, przy pomocy których generuje wiązki dźwięku.

Wiązki te odbijając się od ścian i płaskich powierzchni tworzą rzeczywisty dźwięk przestrzenny, biorąc pod uwagę warunki akustyczne pomieszczenia. Te ostatnie mierzy się za pomoca dołączonego do urządzenia mikrofonu kalibracyjnego.

technologia Intellibeam wykona całą konfigurację ustawień za Ciebie, a po kilku minutach YSP-2700 będzie już gotowy do stosowania i wspaniale dostosowany do twoich domowych warunków wytwarzając prawdziwe, domowe kino.

Cyfrowy projektor dźwięku MusicCast YSP-2700 eksponuje się nie tylko wysoką jakością dźwięku. Dzięki obsłudze systemu multi-room MusicCast model ten pozwala bezprzewodowo przesyłać dźwięk pomiędzy domowymi urządzeniami audio z rodziny Yamaha MusicCast oraz do sprzętów innych producentów (o ile zaopatrzone są w łączność Bluetooth).

Soundbar możesz również obsługiwać przez darmową, polskojęzyczną aplikację MusicCast Controller na systemy Android i iOS. Na YSP-2700 odtworzysz również muzykę z postępowych źródeł, np. Smartfonu, tabletu albo komputera.

To zasługa zaimplementowanej łączności Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. Dzięki certyfikacji DLNA prosto odtworzysz na urządzeniu nagrania udostępnione w domowej sieci (np. Z komputera czy serwera NAS) a dzięki zastosowanym serwisom strumieniowym np.

Spotify uzyskasz dostęp do milionów utworów, tu i dzisiaj. W dodatku możesz korzystać z tysięcy stacji radiowych dzięki radiu internetowemu. Jeżeli użytkownik preferuje konwencjonalny, przewodowy dostęp do źródeł dźwięku, może skorzystać z licznych wejść audio – optycznego, koncentrycznego i analogowego.

Współpracę z urządzeniami audio-wideo pozwalają na złącza HDMI (3 wej./1 wyj.), obsługujące najnowszy format 4K i kodowanie HDCP2.2. Dzięki wielu trybom Cinema DSP możeszpołączyć brzmienie soundbara do odtwarzanego materiału: filmu, muzyki stereo, koncertu i wielu innych.

Urządzenie potrafi dodatkowo dekodować formaty dźwięku HD Audio. Dodatkowym atutem YSP-2700 jest możliwość zawieszenia soundbara na ścianie, jeśli właśnie tam znajduje...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio